Zap. št. Priimek in ime Ustreznost izobrazbe Dela in naloge
1. A. LEBAR IVANKA ustrezna BIO, NAR, GOS, laborant, SPH, RaP
2. BALAIC MARIJA ustrezna čistilka
3. BALAŽIC MAGDALENA ustrezna kuharica, kuh. pomočnica
4. ERJAVEC PETRA ustrezna 1.b, RaP, JV
5. FRAS FIJAČKO MARIJA ustrezna DSP- surdopedagoginja (3.r.)
6. HALAS LIDIJA ustrezna kuhinjska pomočnica
7. HORVAT ANDREJ ustrezna računovodja/poslovni sekretar
8. HORVAT TATJANA ustrezna knjižničarka, SLJ
9. HOZJAN MIŠA ustrezna 1.      strokovna delavka v 1. r., JV, RaP
10. JANDRAŠIČ BOJAN ustrezna FIZ, TIT, DIP, OGL, PB, ISP za Rome, laborant
11. JURGEC BERNARDA ustrezna kuharica
12. KAVAŠ JOŽICA ustrezna 4. a
13. KOROŠA DRAGICA ustrezna čistilka
14. KOSI LUKA ustrezna PB, ZGO
15. KRESLIN METKA ustrezna 5. b
16. KRESLIN STANKO ustrezna ŠPO, SDP, NIP-šport, IŠP- nogomet, razrednik 9. a
17. KRVIŠEK ZAVEC ANAMARIJA ustrezna GUM, PB, razrednik 7.a
18. LAPOŠA METKA ustrezna PB, poskus RaP
19. LUTAR DENIS ustrezna učitelj ŠPO, RaP
20. LUTAR SILVA ustrezna 2. a
21. MAGDIČ MARIJA ustrezna MAT
22. MERTIK MILENA ustrezna svetovalna delavka, TJN
23. MESARIČ SILVA ustrezna ZGO, GEO, razrednik 8. a
24. OLAJ MELITA ustrezna ravnateljica
25. PUCKO MARIJA ustrezna računovodja
26. RITLOP NEŽA ustrezna SLJ, DKE, ŠNO
27. ROGAČ ANDREJ ustrezna MAT, NRA, MME, informatik
28. ROTAR EMA ustrezna SLJ, PB, ISP za Rome, razrednik 6. a
29. RUDAŠ DINA ustrezna dodatna strokovna pomoč (dopolnjevalka z DOŠ II Lendava)
30. SALAJ MILENA ustrezna 3. b
31. SRŠA BISERKA ustrezna 5. a
32. SMEJ BOJAN ustrezna hišnik, šofer
33. TERNAR DANIELA ustrezna čistilka
34. TIVADAR SONJA ustrezna 3. a
35. ULAGA MIRA ustrezna 2. b
36. UTROŠA SAŠA ustrezna TJN, (dopolnjevalec z OŠ F.P. Črenšovci)
37. VAŠ IRENA ustrezna čistilka
38. VINČEC IRENA ustrezna tajnik VIZ
39. ZULIM NATAŠA ustrezna TJA, AI1, AI2, razrednik 9. b
40. ZUPANIČ MATEJ ustrezna LUM, PB, LS1
41. ZVER DRAGICA ustrezna PB
42. ZVER MIRA ustrezna Nadomeščanje: Irene Vaš do 15. 9. 2019
43. ŽALIK SMILJANA ustrezna 1. a, JV
44. ŽERDIN BRIGITA ustrezna KEM, NAR, ISP za Rome, laborant, POK; pomočnica ravnateljice, razrednik 7. b
45. ŽERDIN KLARA ustrezna TJA
46. ŽIBRAT DANIELA ustrezna TJN (dopolnjevalka z OŠ Kobilje), NIP

 

(Skupno 814 obiskov, današnjih obiskov 5)
 

Oznake: