Dragi devetošolci,

od 25. 5. 2020 je za učence 9. razreda organiziran pouk v šoli. To pomeni, da se za vas zaključuje proces izobraževanja na daljavo.

V nadaljevanju bo delo v šoli potekalo malo drugače. Tudi urnik bo zaradi navodil NIJZ, ki jih moramo upoštevati, malo drugačen, zato spremljajte spletno stran.

Pouk bomo začeli ob uri, kot je bilo običajno pred epidemijo, torej ob 7.30. Vozni red avtobusa za enkrat ostaja isti. V primeru preseženega števila vozačev na določenem avtobusu bo avtobus peljal dvakrat v isto smer. V tem primeru bo prevoz trajal dlje časa in bo potrebno počakati. Priporočila NIJZ pa so tudi, da če je le možno, prihajajte  v šolo s kolesom.

Na šolskem dvorišču počakate na vstop v šolo v primerni varnostni razdalji (1,5m – 2m).

Pouk boste opravljali v matični učilnici, tam bo tudi malica. Tisti, ki želite imeti kosilo, sporočite to jutri dopoldan razrednikom. Zaščitne maske boste dobili v šoli.

Se vidimo v ponedeljek.

Vodstvo šole