Spoštovani starši,

prosimo, da prijavljenje obroke prehrane (malica, kosilo) odjavljate vsaj en delovni dan prej po telefonu na številko 02 621 98 70 najkasneje do 14. ure  ali na elektronski povezavi  na spletni strani šole. Bližnjica se nahaja v zgornjem meniju pod Odjava/prijava obroka.

Obrok lahko odjavi tudi učenec osebno v pisarni šole.

Prepozno odjavljeni ali sploh neodjavljeni obroki se ne odštevajo in ste jih dolžni poravnati v celoti.

Učencu, ki je odsoten od pouka zaradi udeležbe pri dejavnostih, ki jih organizira šola (tekmovanja, ekskurzije …), obrok odjavi učitelj/mentor.

V primeru dnevnega naročila lahko kosilo naročite na zgornji elektronski povezavi ali po telefonu vsak delovni dan do 8. ure. Naročila po tej uri se ne upoštevajo.

(Povzeto po: Pogodba o ureditvi medsebojnih pravic in obveznosti v zvezi z naročilom in koriščenjem prehrane učenca v šolskem letu 2021/22)