solski-bus


Naziv prevoznika: AVTOBUSNI PROMET Murska Sobota d.d.
Vrsta prevoza. Posebni linijski prevoz
Naziv linije: Osnovno šolski prevoz za osnovno šolo TURNIŠČE 2022/23
PRIVOZ 
PostajališčeOdhod
Nedelica Gajič06:35
Nedelica Farkašovci06:39
Nedelica most 06:40
Nedelica hiš.št.50 06:43
Nedelica06:45
Turnišče šola06:50
Renkovci trg. 06:55
Renkovci Križ šv 06:58
Renkovci vas K šv  06:59
Renkovci kapela.07:02
Renkovci most 07:03
Turnišče šola 07:06
Gomilica trafo07:11
Gomilica trgovina 07:13
Gomilica K Lipa 07:14
Turnišče šola07:19

Razvoz

PostajališčeOdhodOdhodOdhod
Turnišče šola13:2014:1015:10
Renkovci trg.13:2414:1415:14
Renkovci Križ šv13:2714:1715:17
Renkovci vas K šv13:2814:1815:18
Renkovci most13:3214:2115:21
Turnišče Š13:3514:25
Nedelica Gajič13:3814:2815:26
Nedelica13:3914:2915:27
Nedelica Farkašovci13:4214:3215:30
Nedelica most13:4314:3315:31
Nedelica hiš.št.5013:4614:3615:34
Nedelica13:4814:3815:36
Gomilica trafo.šv13:5414:4415;41
Gomilica trgovina13:5614:4615:43
Gomilica K Lipa13:5714:4715:44
(Skupno 378 obiskov, današnjih obiskov 1)