Spoštovani starši!
Ker se počitnice bližajo h koncu, vam pred prihodom učencev v šolo pošiljamo naslednje informacije.

Začetek pouka je 1. septembra 2022 kot običajno, tj. ob 7.30. Prvi šolski dan je vstop v šolo možen od 6.45 naprej. Prosimo vas, da učenci, če je le mogoče, v šolo  pridejo po 7. uri in sledijo navodilom dežurnih učiteljev oz. razrednikov.

Vstop v šolo – 1. 9. 2022:
Učenci od 1.–4. razreda vstopajo skozi glavni vhod RS (vhod 1).
Učenci od 5.–9. razreda vstopajo skozi glavni vhod PS (vhod 2).

Prvi šolski dan imajo učenci od 6. do 9. razreda 6 šolskih ur.

V šolo lahko pridejo samo zdravi otroci. Učenci vstopajo sami.

Starši vstopijo v šolo le ob predhodnem vabilu ali dogovoru.

Učenci PS bodo imeli sledeče matične učilnice:
6. a: učilnica GEO–ZGO
6. b: učilnica BI–KE
7. a: učilnica 11
8. a: učilnica TIT
8. b: učilnica MAT
9. a: učilnica SLO

Potrebščine za 1. šolski dan
Učenci s seboj prinesejo šolske copate in potrebščine za predmete po urniku od 3. do 6. ure. Prvi dve šolski uri sta 1. septembra razredni uri v matičnih učilnicah.

Prehrana in PB

Ob koncu šolskega leta ste za svojega otroka oddali Prijavo na šolsko prehrano in te podatke smo vnesli v aplikacijo za prehrano. V primeru, da je prišlo do morebitne spremembe obrokov (malica in kosilo), sporočite spremembo v tajništvo šole.

Že prvi šolski dan bomo za učence organizirali podaljšano bivanje in kosilo. Prosimo vas, da preko spletne ankete sporočite potrebne podatke o prehrani (kosilo) ter varstva otrok v podaljšanem bivanju za 1. šolski dan. Bližnjico do ankete ste dobili starši preko sporočila iz eAsistenta.

Obveščamo vas, da vam bomo vse nepravočasno odjavljene ali neodjavljene obroke zaračunali v skladu z določbami internih pravil šolske prehrane zavoda.

Učenci, ki imajo predpisano začasno zdravniško dieto, morajo razredniku na novo prinesti potrdilo pediatra o upravičenosti do diete.

Samotestiranje učencev

Po priporočilih NIJZ in posvetovalne skupine za spremljanje gibanja virusa SARS-CoV–2 se samotestiranje priporoča osebam, ki kažejo znake okužbe ali so bile v stiku z okuženo osebo. Samotestiranje se opravi v domačem okolju.

Teste učenci pridobijo v lekarni ob predložitvi kartice zdravstvenega zavarovanja od 29. avgusta dalje.

Šolski avtobus bo vozil po naslednjem vrstnem redu:

Zjutraj: Nedelica, Renkovci, Gomilica
Popoldan: Renkovci, Nedelica, Gomilica

Novi vozni red se nahaja na spletni strani šole.

Veselimo se ponovnega snidenja!