Spoštovani starši!

V skladu s 14. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov objavljamo Seznam učnih gradiv in šolskih potrebščin za šol. l. 2024/2025, ki obsega učbenike, delovne in samostojne delovne zvezke (potrjeni na 3. seji Sveta staršev OŠ Turnišče dne 28. 5. 2024) ter druge šolske pripomočke in potrebščine po razredih.

Učbeniški sklad:

Šola na podlagi 4. člena Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov brezplačno izposoja učencem učbenike in drugo učno gradivo iz učbeniškega sklada. Sem spadajo tudi delovni zvezki in učbeniki z elementi delovnega zvezka za PRVO VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNO OBDOBJE OSNOVNE ŠOLE (1.‒3. razred), ki jih šola daje učencem v uporabo kot končnim uporabnikom.

Prilagamo Seznam potrebščin za šolsko leto 2024/2025 po razredih.

Prilagamo tudi povezavo do spletnih strani knjigarn Kopija nova, Bagsandmore, DZS in Mladinska knjiga, kjer prav tako najdete Sezname učnih gradiv in šolskih potrebščin za šol. l. 2024/2025 naše šole s ponudbo za naročilo. Vse pa seveda lahko priskrbite tudi z osebnim obiskom v navedenih knjigarnah.

Ema Rotar, skrbnica učbeniškega sklada

Povezave: